Posadzka w mieszkaniu


Nie od dziś wiadomo, że moda zmienia się nawet kilka razy w ciągu roku. Dotyczy to zarówno ubrań, jak i samochodów, a nawet aranżacji wnętrz. Obecnie bardzo modne są mieszkania w stylu nowojorskich loftów, trochę surowe i nawiązujące w swoim stylu do starych fabryk.
Kiedy myślimy o takim wnętrzu, na myśl przychodzą nam posadzki betonowe lub typowe wylewki z żywicy. Oczywiście znaczna większość ludzi wybierze nowe panele, ale warto rozważyć takie nietuzinkowe rozwiązanie. Wylewka tego typu charakteryzuje się dużą trwałością i estetyką. Kolor można oczywiście dobrać według własnych preferencji, posadzka betonowa bowiem może zostać pomalowana specjalnymi farbami na dowolny odcień pasujący do naszego wnętrza.
Jak wiemy dobrze wybrana posadzka idealnie komponująca się ze ścianami i oświetleniem to cała tajemnica sukcesu idealnego wnętrza. Reszta to oczywiście dodatki, które zawsze można zmienić i dobrać do naszego humoru.
Jeśli oczywiście po jakimś czasie znudzi się nam posadzka betonowa, możemy ułożyć na niej panele bądź prawdziwe deski, tworząc tym samym neutralne, ciepłe wnętrze w bardziej ekologicznym stylu. Możliwości jest wiele i w zasadzie ogranicza nas jedynie wyobraźnia oraz zasobność portfela.

Polecamy również: posadzki Poznań